Pension
Hajaja

Rodina Kovaříkova

O Hajajovi

Buďte vítáni v našem rodinném pensionu v Kamenném Újezdu u Rokycan. Ubytování u nás najdou jak výletníci za přírodou a za zábavou, tak i za prací na služební cestě. Našim hostům nabízíme také domácí snídani ze sezónních plodin z naší zahrady. Nacházíme se v klidné části obce se snadnou dostupností na trase Praha-Plzeň.

Pension Hajaja

Služby a ceny

Vyspíte se u nás v prostorných pokojích s vlastní koupelnou. Samozřejmostí je televize a WIFI. Lednička a varná konvice jsou k dispozici na každém pokoji. Venku naleznete dětské hřiště s trampolínou a houpačkou, terasu a letní kuchyňku. Cyklistům schováme kola v naší garáži. Pro pěší turisty je od nás 5 min vzdálená autobusová zastávka "Na Kocandě", 15 min pěší chůzí se dostanete na vlakovou zast. Kamenný Újezd u Rokycan. Po cestě se můžete občerstvit v obecní restauraci "Pod Jasanem".

Aktivity

Pension Hajaja se nachází v blízkosti přírodního parku Trhoň. Jeho dominantou je vrch Žďár (629m), na který se můžete vydat krásnou pěší procházkou přímo od pensionu. Odměnou výstupu bude výhled do celého kraje a po cestě jsou k vidění pozůstatky keltského sídliště. Můžete se také vydat na kole, pěšky nebo na běžkách po brdské stopě. Atraktivním místem na výlet je rovněž rozhledna na Kotli, u níž si s dětmi můžete opéct buřty. Rokycanské koupaliště láká v horkých letních dnech k osvěžení a bylo vyznamenáno jako nejlepší v regionu. V okolí se nachází i několik přírodních koupališť, můžete se koupat i přímo u plně funkčního Vodního hamru v Dobřívě. Určitě neopomeňte navštívit Zoo Plzeň a Techmánii. Kousek od nás naleznete koňskou stáj DiF pro malé i velké jezdce s možností hipoterapie. Na své si přijdou i milovníci historie, kteří si mohou prohlédnout nedaleký zámek Kozel a pak zaskočit na šálek čaje do příjemné Bezejmenné čajovny.

Hajaja je pension (nejen) pro:

Kontakt

Kamenný Újezd 64
33701 Rokycany

+420 722 265 663

recepce@pension-hajaja.cz
pensionhajaja64@email.cz

Pension Hajaja